Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dětské postele s úložným prostorem Visby

Dětské pokoje často překypují věcmi. Oblečením, hračkami, věcmi do školy, na trénink, na hřiště... nahromadí se toho vždy spousta. Pokoje však nejsou nafukovací, proto se hodí každé místo, kam lze "něco" uložit. Skvěle se k tomu hodí úložné prostory, které se nabízí pod postelí! Jednolůžka i patrové postele s úložným prostorem řešeným nejčastěji zásuvkami jsou chytrým řešením. Do zásuvek i jiných prostor, které pod sebou nabízejí patrové postele, se vejde spousta věcí, na které se nebude prášit a ke kterým se děti snadno dostanou.  


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Postel s úložným prostorem Bergman High …

  • od 18 168 Kč Cena s DPH

Doprava zdarma

Dostupnost 4-6 týdnů pro Visby

Postel s úložným prostorem Bergman High …

  • od 21 960 Kč Cena s DPH

Doprava zdarma

Dostupnost 4-6 týdnů pro VisbyŘešte pokojík efektivně, využijte i prostor pod postelí

Postel s úložným prostoremPředevším dětské pokoje jsou místnostmi, kde je třeba efektivně využít každičké místo. A to nejen v malých bytech. Všude se povalující věci, které nelze nikam dát, jen znepříjemňují život. Pokud už se nevejde žádná skříňka, knihovna, komoda, využijte prostor pod postelí! Můžete pod ni samozřejmě vložit vaky nebo boxy, ale na ty se stejně práší a jsou vhodné spíše pro věci, které vytahujete jednou za čas.

Především do dětského pokoje jsou proto vhodnější postele přímo s úložným prostorem - zásuvkami nebo skříňkami (v případě patrových postelí, kde je lůžko umístěno na skříňkami). Do nich děti uloží oblečení, hračky, knížky i jiné věci do školy. Některé úložné prostory pod postelí nabízí i další možnost - výsuvné lůžko pro dalšího sourozence nebo kamarády vašich dětí. 

© 2024, Vyhodnynabytek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky