Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Sedací soupravy

Levné sedací soupravy do obýváku

Vybavit nový obývací pokoj nebo proměnit ten starý je někdy pořádný oříšek. Tolik obchodů, tolik kusů nábytku, že člověk ani neví, co vybrat. Stejné to je i se sedací soupravou, která je jádrem každého obývacího pokoje. Pro sedačku ani jiný nábytek už však dnes nemusíte do obchodu, vyberete ji pohodlně z domova. Abychom vám výběr ulehčili, seskupili jsme všechny naše sedací soupravy na jedno místo. Chcete pohovku, větší nebo menší sedací sestavu či soupravu, k tomu ještě taburetku...? Není problém, to všechno u nás najdete!


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dostupnost 4-6 týdnů

Pohovka Aga - AC-1 / Alova 79 (barva pot…

  • 10 368 Kč Cena s DPH

Akce Novinka

Pro lenošení všedních dnů se skvěle hodí kvalitní, pevná a rozložitelná pohovka! Skrývá tak ještě více místa k odpočinku než je na první pohled znát. Jakmile ji rozložíte, získáte plochu o rozměru 180 x 150 cm, kde můžete nocovat vy sami, nebo na lůžko uložit vaše hosty. Pohovku u nás pořídíte za příjemnou cenu a vybavíte jí nejen obývací pokoj, ale třeba i pokoj pro hosty.  

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů

Dostupnost 4-6 týdnů


  | 1 | 2 | 3 | 342 |


Pokoj pro všechny příležitosti si žádá komfortní sedací soupravu

Někdy jedna pohovka nestačí.Obývací pokoj je místem odpočinku. Zatímco ložnici ráno vetšinou opustíme a vracíme se do ní až večer, když jdeme spát, obývací pokoj nám slouží po celý den. Uvedeme do něj návštěvy, trávíme tam den s dětmi, když je venku ošklivo, anebo si užíváme romantické večery u oblíbeného filmu s naší drahou polovičkou.

To vše by nešlo bez pohodlné sedací soupravy, na kterou se takřka vždy usadíme! Ať už je váš obývací pokoj jakkoli velký, jistě v naší nabídce najdete levnou sedací soupravu nebo pohovku, která vám bude svou velikostí i vlastnostmi vyhovovovat a místnost zútulní.

Nejoblíbenejěším artiklem jsou sedací soupravy do obýváku ve tvaru "L" nebo "U". Má to svou logiku. Jsou prostorné, často se dají rozložit nebo disponují úložným prostorem, mají oblíbený roh, kde si člověk pohodlně sedne a současně dá nohy nahoru, aby mohl komfortně odpočívat.

Ani pohovky však nezůstávají pozadu. Obývací pokoje jsou díky nim vzdušnější a pokud to prostor dovolí, je trendy umístit do obývacího pokoje i dvě pohovky - naproti sobě, do tvaru "L" nebo je doplnit křeslem.

Jakmile budete mít vybranou sedací soupravu nebo pohovku, máte vyhráno. Stačí vybrat už jen konferenční stolek, TV stolek, obývací stěnu nebo knihovnu a základ obývacího pokoje je na světě

© 2024, Vyhodnynabytek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky