Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Levné dětské pokoje Tempo Kondela, s.r.o.

Zkompletovat zbrusu nový dětský pokoj není levná záležitost. S nábytkem z této sekce však dokážete poskládat krásný pokoj s kvalitním vybavením za příjemné ceny. Co by v pokojíku dětí především ve školních letech nemělo chybět je postel, skříň a psací stůl. Můžete je koupit v jednom stylu díky naší nabídce jednotlivých dílů z moderních a vkusných sestav. V sestavách naleznete i nábytek s barevnými detaily, díky kterým můžete levný dětský pokoj "ušít" na míru vašim dětem a vybrat tak vhodné kusy nábytku pro dívky i chlapce


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dostupnost Do týdneZa málo peněz, hodně muziky. Šetřete, ale ne na úkor kvality

PokojOtázka vlastního pokoje se většinou otevírá především ve chvíli, když dítě nastupuje do první třídy. Do té doby je jeho život jednou velkou hrou, která se může odehrávat kdekoli. S vstupem do školy se to však mění. Přijdou úkoly, jiný režim a také potřeba místa, kde se dítě může učit, odpočívat a být vlastně i samo se svými myšlenkami. Pokud je váš rozpočet napjatý a nechcete, aby ho zařizování dětského pokoje příliš zatížilo, volte levnější, ale nikoli méně kvalitní nábytek. 

Podstatné jsou materiály, funkčnost jednotlivých prvků a vlastně i vzhled, protože pokojík prostě musí vypadat dobře, aby se v něm děti cítily dobře. Při zařizovaní je třeba dbát především na postel a psací stůl. Oba tyto kusy nábytku se totiž nepřímo starají o zdraví vašich dětí. O jejich záda, odpočinek i správnou polohu. Postel by měla být vybavena kvalitní matrací, která tvoří srdce lůžka. Stůl je zase ideální polohovací, aby se u něj dítě nekrčilo, nebo naopak na něj nemělo problém dosáhnout. Samozřejmostí je potom i židle. 

Na našem eshopu najdete kompletní vybavení za super ceny. Vybavíte s ním nejen dětský pokoj, ale i celý domov. 

© 2021, Vyhodnynabytek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky