Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Velké dvoudveřové šatní skříně Visby

Mít šatnu je sen mnoha lidí, bohužel ne každý si ji může doma kvůli prostoru dovolit. Vynahradit ji mohou alespoň částečně velké dvoudveřové skříně, které díky svým rozměrům a výšce nabízejí přehledný úložný prostor pro vaše oblečení. Ať už preferujete police nebo šatní tyč, v naší nabídce naleznete různé varianty vnitřního uspořádání skříní. Výhodou skříní je také to, že je můžete libovolně kombinovat s dalším nábytkem v podobném nebo stejném stylu a doplnit je další skříní nebo třeba komodou, která je vybavena praktickými zásuvkami.  


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Šatní skříň Bergman 3D5S, borovice masiv

  • od 27 024 Kč Cena s DPH

Doprava zdarma

Dostupnost 4-6 týdnů pro Visby

Šatní skříň Bergman 3D5S, buk masiv

  • od 32 376 Kč Cena s DPH

Doprava zdarma

Dostupnost 4-6 týdnů pro VisbyJak udržet pořádek ve skříni? Máme pár tipů

Pořádek v oblečení vám ulehčí životChaos nebo komínky? Jaký jste tip? Udržet pořádek ve skříni je někdy náročné, především pokud ji sdílíte s ostatními členy rodiny. Někdo je na to pes a věci trpělivě přerovnává, někdo si tím hlavu neláme. Ať tak nebo tak, mít ve skříni pořádek, je praktické a výhodné. Nestane se vám, že po letech najdete tričko, které jste už dávno mohli nosit, a také nebudete na poslední chvíli hledat oblíbený kousek, který si chcete vzít zrovna na sebe. 

Základem toho, aby skříň nepraskala ve švech a vy jste měli o všech věcech přehled, je průběžné třídění. Pro někoho to není vůbec snadné, ale čas od času je třeba skříň probrat a věcí, které už nenosíte, se zbavit. Zkuste to, je to v podstatě osvobozující. Dalším krokem je třídění věcí dle sezony. Teplé svetry v létě nevyužijete, ani kraťasy v zimě. Uložte tyto věci do zadní části skříně, horních hůře dostupných polic, boxů pod postelí nebo na skříni, ušetříte si tím spoustu místa. S organizací ve skříni vám potom pomohou různé ošatky i boxy, které navíc působí dekorativně. 

Praktickým řešením je skříň doplnit komodou, do které můžete uložit ponožky, spodní prádlo nebo doplňky. Hodí se i na malé dětské oblečení. 

© 2024, Vyhodnynabytek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky