Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Doplňky do zahrady KIS

Tak jako dělají domov, ten uvnitř, drobnosti a doplňky, funguje to i venku. Zahradu můžete pěkně vyšperkovat a pomocí doplňků jí dodat tvář dle vašeho vkusu. V naší nabídce zahradních doplňků naleznete spoustu drobností i rozměrnějších kousků, které dodají venkovnímu prostoru to správné kouzlo. Dojem udělá dřevěná studna, květináče, prvky pro děti a doplňkem, navíc funkčním a stylově vypadajícím, může být například i pařeniště. 


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dostupnost Dostupnost do 3 dnů

Dostupnost Dostupnost do 3 dnů

Dostupnost Dostupnost do 3 dnů

KIS Stilo Utility cabinet

  • 1 990 Kč Cena s DPH

Dostupnost Dostupnost do 3 dnů

Dostupnost Dostupnost do 3 dnůI exteriér je pro doplňky jako stvořený

Co se vám vybaví, když se řekne "doplňky do zahrady"? Že barevní keramičtí trpaslíci? Dobře, to je také možnost, ale jak říkáme - opravdu jen možnost, kterou to rozhodně nekončí. Samozřejmě takovým doplňkem mohou být všemožné figurky, i my jich pro vás několik máme, ale mezi doplňky se řadí i květináče, které oživí stávající zeleň, herní prvky pro děti či dřevěné prvky jako je loukoťové kolo. V tomto případě hodně záleží na rázu vaší zahrady. Na zahradu obklopující chalupu je právě loukoťové kolo naprosto ideální. 

Zcela funkční a praktickou dekorací každé zahrady, na kterou co chvíli vyběhnou malé děti, jsou herní prvky - konstrukce na houpačku nebo skluzavku, pískoviště, nafukovací skákací hrad nebo dětské sezení. 

Zahrádkáři ocení květináče všech velikostí, mřížky na popínavé květiny, pařeniště nebo krmítka pro ptáčky, kteří loví nenechavý hmyz ohrožující vaši úrodu na pařeništi. Naše nabídka doplňků je opravdu pestrá, projděte si ji celou a vybavte i svou zahradu stylově. K tomu se jistě bude hodit i zahradní sezení pod pergolu i slunečník.   

© 2022, Vyhodnynabytek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky